MK Fanlı Isıtıcılar
MK Fanlı Isıtıcılar
Anasayfa | Isıtıcılar | MK FanlıIsıtıcılar

Akçay Rezistans olarak özel üretime başladığımız MK tip fanlı ısıtıcılar kasalı olarak ihtiyaca göre belirlenen güçlerde üretilmekte olup, standart olarak 15, 20, 25, 30 kW güçlerinde hazırlanmaktadır. Hareketli tekerlekleri sayesinde taşıma kolaylığı, şık tasarımı sayesinde dekoratif olan MK fanlı ısıtıcılar, şıklığı ve konforu birlikte sağlamaktadır. Diğer fanlı ısıtıcı modellerimiz ürün kategorilerden fanlı ısıtıcılar bölümünü inceleyebilirsiniz.

KULLANIM ALANLARI :

Özel tip MK FANLI ISITICILAR birçok mekanın ısıtılmasında kullanılmaktadır. Atölye, fabrika gibi mekanların ısıtılmasında kullanılabilen MK FANLI ISITICILAR görselliğe önem verilen toplantı salonlarında, kafeteryalarda, seralarda, halı yıkama fabrikalarında, inşaatlarda vb. mekanlarda kullanılabilmektedir. Ayrıca ürünümüzde yatay ve dikey kullanabilme özelliği bulunmaktadır, hava çıkışındaki jaluzi sayesinde sıcak hava üfleme yönü istenilen şekilde ayarlanabilmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

MK FANLI ISITICILAR istenilen ve ihtiyaç duyulan özelliklere göre 380V olarak üretilmektedir. Ürün sıcaklık kontrolü için ekstra elektrik panosu gerektirmez, elektrik panosu ve kontrolü ürünün kendisinde mevcuttur. Kullanacağınız mekanın büyüklüğüne göre ısıtıcının gücü belirlenip, ihtiyacınız olan ürün memnuniyet garantisi ile hizmetinize sunulmaktadır.